loader image

Ozon Cihazları

Ozon Cihazları

Ozon Cihazları

Ozon Jeneratörleri (POLIX-OUV1)

Ozon Cihazları

El Dezenfeksiyon Cihazı POLIX(OUV2)

Ozon Cihazları

Ozon Dezenfeksiyon Kabini (POLIX- OUV3)

Ozon Cihazları

Aksesuarlar (POLIX-OUV4)

OZON CİHAZLARI

POLIXOZONE markasıyla üretilen ozon cihazlarımız bir TUBİTAK projesi olarak başlatılmış ve geliştirilmiştir.

Pandemi döneminde ve ilerisinde en büyük hedefimiz sizlerin ve sevdiklerinizin yaşadığınız her yerde (ev, okul, ofis, restaurant, hastane, ulaşım araçları vb) sağlığınızı korumak ve alışkanlıklarınızı değiştirmeden neredeyse %100 oranında dezenfeksiyon yapabilmenizi sağlamaktır. Bu amaçla POLIXOZONE cihazları dört farklı kategoride tasarlanmıştır.

Ozon Jeneratörleri, Halk Sağlığı Yönetmeliği’ne uygun olarak üretilmiş ilk ve tek cihazlardır. En büyük farkımız, Elit ve Premium modellerinde cihazların içinde kendi ozon ölçüm cihazı mevcuttur. Bu nedenle Dünya Sağlık Örgütü tarafından ve Sağlık Bakanlığı’mız tarafından sağlığa zararlı olmadığı
kabul edilen ozon seviyesi olan 0,05ppm düzeyine kadar çalışmakta ve ozon seviyesi 0,05 ppm’e geldiğinde kendiliğinden cihaz kapanmaktadır. 0,03ppm derecesinde ise tekrar çalışmaktadır. Bu nedenle canlı bulunan yerlerde güvenli bir şekilde çalışabilen ilk ve tek cihazlardır.

El Dezenfeksiyon Cihazı, 5 ile 10 saniye içinde hem elinizi hem de altına koyduğunuz gözlük, cep telefonu, cüzdan, para ve bunun gibi küçük objeleri %99,9 oranında virüs ve bakterilerden temizlemek amacıyla tasarlanmıştır.

Dezenfeksiyon Kabini, içinde bulunan tüm nesneleri virus ve bakterileri ile diğer mikroorganizmalardan temizlemek sizlere sağlıklı bir ortam sunmak amacıyla tasarlanmıştır.

Aksesuarlar, atmosferdeki ozon miktarını ölçen ve jeneratörleri kumanda edebilen cihazlardır.