loader image

Hakkımızda

corporate

POLİXÜRETİM

Biz Kimiz?

Polixüretim, güç elektroniği, IT izolasyon sistemleri ve ozon cihazları konularında özgün, yenilikçi ve yaratıcı ürünlerin üretimini yapmaktadır. Dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ülke koşullarına uygun, düşük maliyetli özgün ürünler üreterek ülke kalkınmasına önemli rol üstlenmektedir.

Firmamız, sahip olduğu teknolojik altyapı, know-how, yüksek kapasiteli elektronik üretim imkanları ile müşterilerimizin fikirlerinde olan özgün ürünleri Poligroup bünyesinde birlikte tasarlayıp geliştirerek ticari faaliyetlerinde kullanabileceği cihazlar haline dönüştürmekte ve kaliteli, verimli ve en uygun fiyatla üretimini gerçekleştirmektedir. Polixüretim, müşteri odaklı, kaliteli, özgün, verimli, yetkin ve gizlilik prensiplerine bağlı üretim ve pazarlama özelliği ile elektronik sektöründe kendi alanında öncü şirketlerden biri olmuştur.

%100 yerli üretim yapılan Firmamızda, konusunda uzman mühendislerin nezaretinde çalışan deneyimli personelimiz, kalitemizi tastiklediğimiz ISO 9001:2008 kalite çerçevesinde, her yıl yenilediğimiz teknolojimiz ile üretim gerçekleştirmektedir.